نرم افزار فایندربات برای مدیریت بهتر و به روز رسانی ساده تر شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام شروع به فعالیت کرده است. هدف همواره فایندر بات ایجاد و جمع آوری مطالب مفید و جذاب از همه ی صنف ها و زمینه های مختلف می باشد. فایندر بات نرم افزاری هوشمند برای جمع اوری مطالب و آماده سازی ان برای شبکه های اجتماعی است. تمام روند ها در فایندر بات به صورت خودکار بوده و توسط ربات های هوشمند مدیریت خواهد شد.

نرم افزار فایندر بات به دو بخش کلی تقسیم می شود

بخش اول: قسمت اعظم و مهم این نرم افزار هوشمند در این قسمت انجام می شود. در این قسمت ربات های ما در طول روز به صورت 24 ساعته در کل فضای اینترنت جست و جو کرده و اطلاعات مفید و جذاب از زمینه های مختلف مانند خبر، عکس، موزیک، ویدیو و ... را در زمینه های گردشگری، سرگرمی، خودرو، اینترنت و IT ، دکوراسیون، آشپزی، موفقیت، بازاریابی، سبک زندگی، موزیک های جدید، تخفیف گروهی و ... جمع اوری کرده و برای انتشار در شبکه های اجتماعی مختلف با ذکر منبع اماده می کند.

بخش دوم : نحوه ارسال به شبکه اجتماعی مانند تلگرام

انتشار پست ها به این صورت است که باتی توسط فایندر بات طراحی شده و بعد از ادمین کردن این بات در کانال خود این، اجازه فعالیت نرم افزار فایندربات در کانال داده خواهد شد.

 فایندر بات به روش های مختلف از جمله ارسال مطالب به صورت دستی از مطالب موجود و همچنین امکان زمانبندی برای ارسال مطالب در زمان های مختلف روز برنامه ریزی خواهد شد.