کلیه خدمات فایندربات به صورت رایگان می باشد.

بله، شما می توانید چندین دسته بندی محتوا و همچنین چندین کانال در یک پنل داشته باشد.

خیر. تلگرام دسترسی بات‌های کانال‌ها را به فهرست اعضای کانال بسته است و نمیتوانند کاربران کانال ر مشاهده کند.

برای ارسال پست به کانال شما نیاز به دست رسی وجود دارد که با اضافه کردن بات این دست رسی از سمت شما ایجاد می شود.

به طور کلی دست رسی بات ها در تلگرام بسیار محدود است. مثلا دست رسی به سایر ادمین ها و پست های ادمین را ندارد. همچنین همیشه همه چیز در اختیار مالک کانال یا Owner channel  وجود دارد می تواند ربات را حذف و فعالیت ان را محدود کند.

خیر، پست ها می تواند متن، تصویر، فیلم، ویدو، موزیک، خلاصه مطلب و لینک ادامه مطلب و صفحه مختص به هر کانال و ... باشد. در این راستا ما هیچ محدودیتی نداریم و هر روز منابع ما بیشتر می شود.

پست های ارسالی از تمام فضای اینترنت گردآوری شده و مختص به سایت و شرکت خاصی نمی باشد. بخشی از این مطالب توسط تیم بزرگ ایجاد کننده محتوا فایندر بات تامین و برای استفاده ی کاربران آماده می شود.

بله، این امکان با سفارشی سازی ربات های ما قابل انجام است. در صورت درخواست وب سایت و اطلاعات خود را به آدرس Info@finderbot.ir ارسال کنید.

بله، این امکان نیز با ارائه خدمات Api وجود دارد. شما می توانید درخواست خود را به ایمیل Info@finderbot.ir ارسال کنید تا تیم برنامه نویسان ما با شما تماس بگیرند.

ما مشتاقانه منتظر ایده ها، طرح ها و پیشنهاد های جدید هستیم. به ایمیل Info@finderbot.ir ایمیل بزنید و ما با شما تماس خواهیم گرفت.